Puerto Rico

15. června 2012 · Kategorie: Města Gran Canaria

Jedno z nejznámějších letovisek ostova Gran Canaria. Leži na jihozápaním pobřeží ostova v blízkosti hor a s překrásnými plážemi. Puerto Rico je dílem lidských rukou a vytváří ideální podmínky pro koupání a rekreaci. V minulosti malá, rybářská vesnice, dnes nádherná rekreační oblast s mnoha restauracemi, obchodními středisky, promenádou, úžasnou krajinou s dostatkem slunečních paprsků, která okouzlí každého turistu. Puerto Rico, pláž se zlatavým pískem, kterou od Sahary odděluje pás oceánu, ideální místo na opalování. Prostorná pláž, bezpečné moře a hojnost restaurací, barů, kaváren či nočních podniků s živou hudbou, jsou hlavními rysy střediska Puerto Rico.

Puerto Rico aktivity a ubytování

Nejslunnější místo na ostrově Gran Canaria Puerto Rico, je rušné středisko plné turistů, kteří využívají široký výběr nabídek pro trávení odpočinkové, ale také aktivní dovolené. Vodní sporty, plachtění, potápění, výlety po okolí či objevování krás podmořského dna, výletní lodí se skleněným dnem. Puerto Rico má svoji, mezinárodně uznávanou, školu plachtění, líheň talentů a několika olympijských vítězů. Turistům nabízí kurzy plachtění a nezapomenutelné výlety na moře. Stejně populární jako moře jsou v Puerto Rico dva veřejné bazény umístěné nedaleko pláže, v bujné tropické zahradě, kde si můžete vychutnat krásu exotických rostlin. Ve středisku Puerto Rico si přijdou na své návštěvníci všech věkových kategorií. Sportovní střediska nbízejí mimo vodních sportů minigolf, bowling, tenis či squash. Milovníci královského sportu, golfu, si mohou užít na nedalekém golfovém hřišti. Úplní začátečníci se mohou zúčastnit kurzů a naučit se základům tohoto krásného sportu. Běloskvoucí vily a hotely shlížejí ze skalnatých svahů na zlatavou pláž a nabízejí širokou škálu ubytováni. Od luxusních hotelových apartmánů po ubytování v soukromí.
Puerto Rico je letovisko, které žije rušným denním i nočním životem.

Nakupování a zábava

Srdci Puerto Rico dominuje největší obchodní centrum, kde můžete najít množství obchodů, barů a restaurací. Lze zde zakoupit téměř cokoli. Milovníci nočního života si jej mohou na Puerto Rico dosytosti užít. Množství restaurací, barů, kaváren a diskoték, plné mladých lidí z celého světa nabízejí zábavua hudbu do časných ranních hodin. Puerto Rico chodí spát za úsvitu. Puerto Rico je oblíbenou formou turistů, kteří milují slunce, zlatavé pláže, skvělé ubytování, nádherné přírodní scenerie a rušný život s širokou nabídku atrakcí.