Playa del Inglés

30. května 2012 · Kategorie: Pláže

Největší letovisko na ostrově Gran Canaria a druhý největší areál svého druhu v Evropě. Pláž věčného léta a zábavy. Playa del Inglés je moderní, 6 km dlouhá pláž, mírně se svažující do průzračných vod Atlantského oceánu. Playa del Inglés je typické turistické místo s moderními hotely, nákupními středisky a centry zábavy. Supermakety, malé obchůdky se suvenýry, bary a restaurace uspokojí i nejnáročnější klientelu. Playa del Inglés je v současnosti turistické hypercentrum známé po celé Evropě. Nekonečné množství restaurací soutěží o pozornost turistů specialitami kychyní celého světa.

Výhodou pláže Playa del Inglés je její výborná lokalita. Resort je umístěn mezi dvěma turisticky oblíbenými městy Maspalomas a San Austin. Mezi obcemi jsou písečné duny – pýcha ostrova Gran Canaria. Za svou krásnou zlatavou barvu vděčí větrům, které sem navály písek z Africké Sahary. Moře smíchu a zábavy, to je Playa del Inglés. Ve dne krásné, písečné pláže, večer rušný, noční život v restauracích, klubech a barech. Jakmile zapadne slunce, mohou si návštěvníci užít diskotéky nebo zábavu v klubech při živé hudbě v pravém španělském stylu. Na pláži Playa del Inglés pulsuje život do časných ranních hodin. Palya del Inglés navštěvují turisté, kteří milují zábavu a rušný život.

Pokud hledáte aktivní dovolenou, pláž Playa del Inglés je ideální řešení. Playa del Inglés nabízí veškré volnočasové a sportovní aktivity, jaké si jen člověk dokáže představit. Plachtění, jízda na vodním skůtru, windsurfing, vodní lyžování, potápění a mnoho dalších. Vodní a zábavní parky, golf tenis, ale také jízda na koni nebo projížďky na velbloudech. V tomto turistickém ráji si přijdou na své nejen vyznavači nočního života, ale také poklidného popíjení alkoholických a nealkoholických nápojů v kavárnách a barech pod širým nebem, kde mohou trávit celé hodiny a pozorovat krásnou scenérii Atlantského oceánu. Milovníci památek mohou podnikat výlety do okolí, poznávat historii ostrova, poznávat život původních obyvatel Guanchů. Mladí, staří, sami nebo s přáteli, každý si na Playa del Inglés najde svoji parketu, svoji ideální dovolenou.