Hotely v Las Palmas

12. dubna 2012 · Kategorie: Las Palmas

Las Palmas, město nádherných pláží se zlatým pískem, připravené přivítat turisty u azurových vod Atlantiku. Město, jež je skutečným turistickým rájem, s nejkrásnějšími plážemi Evropy, exotickými zahradami, moderními hotely, kavárnami, sportovními centry, luxusními obchody a butiky. Město, jež kypí životem s nejslavnější pláží města Las Palmas, Las Canteras. Las Palmas nabízí nákupní a zábavní centra, hospody, bary, elegantní restaurace, kavárny a rozlehlou infrastrukturu hotelů, apartmánů a ubytování.

Hotel Santa Catalina

Hotel Santa Catalina je luxusní pětihvězdičkový hotel z roku 1890. Velkolepá stavba, vyprojektovaná slavným irským architektem McLarenem. V letech 1998 a 2005 byl kompletně modernizován. Hotel byl vyznamenán řadou prestižních cen, včetně certifikátu kvality. Ideální místo pro všechny, kdo milují luxus, jež pravidelně vítá takové vážené hosty jako jsou členové královské rodiny, politici, nebo hvězdy show byznisu. Nádherný hotel s 202 pokoji, vlastními lázněmi a nadstandartními službami. Mezi zelení tropických zahrad nabízí hotel klidné prostředí, věrné své dlouhé historii kvalitního a luxusního hotelu.

Hotel Madrid

Hotel postavený v roce 1910, nacházející se přímo na náměstí Plaza Cairasco, které je bezesporu jedním z nejkrásnějších míst v Las Palmas. Hotel umístěný v centru památek, jehož kouzlo a duch času uchvátí každého návštěvníka. Pokoje se starožitným nábytkem a porcelánem mají svoji zvlášní, dobovou atmosféru s krásným výhledem na náměstí. V době oslav, filmových festivalů a průvodů, je ubytování v hotelu ideálním místem v centru dění. Mezi slavné hosty, kteří se ubytovali v hotelu Madrid patří, mezi jinými, generál Franco, jež údajně odjel bez zaplacení.

Hotel Imperial Playa

Čtyřhvězdičkový, moderní hotel se nachází přímo na pláži Las Canteras, v těsné blízkosti turistických atrakcí. 142 moderně zařízených pokojů nabízí pohodlné, luxusní ubytování s komfortním vybavením. Útulná, moderní oáza poskytuje návštěvníkům příjemné útočiště s pohodlím domova, s plážemi a vodami Atlantiku přímo přede deveřmi.

Hotel Concorde

Hotel se nachází v samém srdci Las Palmas, obklopený obchodními a zábavními centry, 50 metrů od pláže Las Canteras. Hotel byl postaven v šedesátých letech a je oblíbenou destinací německých turistů. Pokoje mají panoramatický výhled na moře a dřevěné vybavení v barvě mramoru a medu. Má střešní terasu s venkovním bazénem, klimatizované pokoje s nádherným výhledem na moře.

Hotel Tenesoya

Tříhvězdičkový hotel je umístěn na Calle Sagasta v Las Palmas de Gran Canaria. Ideální místo pro ty, kteří chtějí trávit dovolenou na slunci a pláži. Hotel nabízí 43 pokojů, zařízených v tradičním stylu. Prostorné pokoje jsou plné světla a slunce.

Hotel Parque

Nachází se v centru Las Pamas, nedaleko autobusového nádraží, v blízkosti historických částí Vegueta a Triana. Hotel poskytuje komfortní, tříhvězdičkové ubytování a restauraci s výhledem na moře. Hotel leží 2 km od pláže Las Canteras. V okolí hotelu je mnoho historických památek, stejně jako obchodů, barů a restaurací.